ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Дата: 14.12.2020 16:39

Фото без описуЗ 7 грудня 2020 року відділ «Центр надання адміністративних послуг» Липоводолинської селищної ради  розпочав роботу в тестовому режимі.

Попередньо визначено ряд найчастіше запитуваних послуг та враховано і спроможність самого відділу ЦНАП працювати з певними групами адміністративних послуг. Протягом грудня 2020 року є потреба і правові можливості надання послуг відділом ЦНАП  щодо:

1) Державної реєстрація актів цивільного стану:

• державна реєстрація народження;
  • державна реєстрація смерті;
  • державна реєстрація шлюбу.

2) Державної реєстрації прав на нерухоме майно та його обтяжень:

• державна реєстрація права власності на нерухоме майно;
  • державна реєстрація іншого (відмінного від права власності) речового права на нерухоме майно (оренда, право користування, право володіння);
  • надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

3) Державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців:

• державна реєстрація створення юридичної особи (крім громадського формування);
  • державна реєстрація припинення юридичної особи ( крім громадського формування).

4) Видача відомостей з Державного земельного кадастру;

• надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку;
  • видача витягу з технічної документації про нормативно грошову оцінку земельної ділянки;
  • державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру

5) Містобудування і архітектура

• надання  будівельного паспорта забудови земельної ділянки
  • надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки
  • висновок про погодження документації із землеустрою
  • видача паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

НА ПОВНУ ПОТУЖНІСТЬ ВІДДІЛ ЦНАП ЗАПРАЦЮЄ ВЖЕ З НОВОГО РОКУ (будуть підписані Угоди про співпрацю з Управлінням Державної міграційної служби України в Сумській області,  Північно-Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Суми) та  Головним управлінням Пенсійного фонду в Сумській області, завершиться укомплектування штату відділу ЦНАП)

Станом на 14 грудня 2020 року   відділ «Центр надання адміністративних послуг» Липоводолинської селищної ради надав адміністративних послуг – 122 ( до місцевого бюджету спрямовано близько 14 тис. грн)

з них: державна реєстрація актів цивільного стану -5;

державна реєстрація права власності на нерухоме майно-18;

державна реєстрація іншого речового права ( оренда ) -48;

державна реєстрація створення юридичної особи- 5 ( фоп-4);

видача відомостей з Державного земельного кадастру-46;

надано консультацій - 52.