Липень

Дата: 13.07.2020 14:02

МАТЕРІАЛИ засідання сесії селищної ради   (проєкт)

Проєкти рішень  засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових   реформ і управління комунальною власністю
   Додаток

Проєкти  рішень  засідання постійної комісії  з  питань регламенту, правопорядку,  містобудування, землеустрою та благоустрою

Про внесення змін до рішення Липоводолинської селищної ради від 25.06.2020 року «Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг», Липоводолинської селищної ради, затвердження його структури, Положення  та графіку роботи»