Дата: 15.06.2020 14:53

МАТЕРІАЛИ засідання сесії селищної ради   (проєкт)

Проєкти рішень  засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових   реформ і управління комунальною власністю

Проєкт рішення "Про  внесення змін до рішення  Липоводолинської селищної ради «Про бюджет Липоводолинської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»

Додаток

Проєкт рішення "Про місцеві податки та збори на території Липоводолинської селищної ради  на 2021 рік"

Аналіз регуляторного впливу   проєкту рішення Липоводолинської селищної ради «Про місцеві податки та збори на території Липоводолинської селищної ради на 2021 рік»

Проєкти рішень  засідання постійної комісії з  питань освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення

Проєкти  рішень  засідання постійної комісії  з  питань регламенту, правопорядку,  містобудування, землеустрою та благоустрою