ШАНОВНІ ПІДПРИЄМЦІ СУМЩИНИ, ВИ ВЖЕ ЗАСТОСОВУЄТЕ РРО/ПРРО?

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує, що від 1 січня 2022 року суб'єкти господарювання, які працюють у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зокрема, приватні підприємці та фізичні особи-підприємці 2-4 групи, маютьзареєструвати реєстратори розрахункових операцій (РРО).

08:31 09.08.2023

НАТАЛІЯ КІЯШКО: ДОБРОВІЛЬНЕ ДЕКЛАРУВАННЯ АКТИВІВ - ПРАВО ЧИ ОБОВ’ЯЗОК

Начальник  Головного управлінні ДПС у Сумській області Наталія КІЯШКО повідомила, що у період з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року громадяни України мають можливість добровільно задекларувати свої активи, з яких протягом тридцяти календарних днів з дня подачі декларації повинні сплатити податки.

12:23 18.08.2021

НАТАЛІЯ КІЯШКО: ДОБРОВІЛЬНЕ ДЕКЛАРУВАННЯ – ЦИВІЛІЗОВАНА ЛЕГАЛІЗАЦІЯ РАНІШ НЕ ОПОДАТКОВАНИХ АКТИВІВ

Як повідомила начальник Головного управління ДПС у Сумській області Наталія КІЯШКО, Законом України від 15.06.2021 №1539-IX  визначено одноразове (спеціальне) добровільне декларування як особливий порядок добровільного декларування фізичною особою, належних їй активів, розміщених на території України та/або за її межами, якщо такі активи фізичної особи були одержані (набуті) такою фізичною особою за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки.

12:21 18.08.2021

ОЛЕКСІЙ МАЗУРЕНКО: НАСТАЄ ЧАС ДОБРОВІЛЬНОГО ДЕКЛАРУВАННЯ ДОХОДІВ

Днями відбулася зустріч виконуючого обов’язки начальника Головного управління ДПС у Сумській області Олексія МАЗУРЕНКА з представниками місцевих ЗМІ. Темою спілкування була так звана податкова амністія та процентні ставки для оподаткування належних громадянам активів.

11:46 18.08.2021