ВІДБУЛАСЬ СЕСІЯ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 17.09.2021 13:44

Фото без опису16 вересня відбулось третє пленарне засідання четвертої сесії Липоводолинської селищної  ради восьмого скликання. Для розгляду на порядок денний виносились 42 питання, які попередньо були детально розглянуті та опрацьовані на постійних комісіях селищної ради.

В ході сесійного засідання внесено зміни до бюджету Липоводолинської селищної територіальної громади на 2021 рік. За рахунок вільного залишку бюджетних коштів, що склався станом на 01.01.2021 року по загальному фонду бюджету селищної  територіальної громади  збільшено видаткову частину бюджету селищної територіальної громади:

- по головному розпоряднику бюджетних коштів «Липоводолинська селищна рада» на оплату послуг (крім комунальних) для організації благоустрою населених пунктів в сумі 41882 гривень;

- по головному розпоряднику бюджетних коштів «Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради» на капітальний ремонт – монтаж системи автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення людей про пожежу та пожежного моніторингу на об’єкті Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів в сумі 911482,13 гривень;

- по загальному фонду по субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію програми “Спроможна школа для кращих результатів”  в сумі 979400 гривень направлено на видатки по головному розпоряднику бюджетних коштів «Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради» на проект «Сучасному закладу освіти Липоводолинській спеціалізованій школі I-III ступенів – STEM лабораторію».

Затверджено перерозподіл коштів селищного бюджету, зокрема:

- зменшено видатки в сумі 53000 гривень на здійснення заходів із землеустрою;

- збільшено видатки в сумі 15000 гривень  на виконання програми мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов'язаних із виконанням військового обов'язку громадянами України на 2021-2023 роки на території Липоводолинської селищної територіальної громади;

- збільшено видатки в сумі 9000 гривень  для придбання водяного насосу;

- зменшено видатки  на розроблення схем планування та забудови територій (містобудівної документації) в сумі 70000 гривень;

- збільшено видатки в сумі 99000 гривень по Проекту капітального ремонту будівлі Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів із заміною віконних блоків, дверей та встановленням індивідуального теплового пункту (70000 гривень на коригування проекту та проведення експертизи; 29000 гривень на виготовлення візуаліції фасадів та благоустрою по проекту);

- по дитячій школі мистецтв зменшено асигнування на оплату послуг (крім комунальних) в сумі гривень 1500 гривень, при цьому збільшено видатки на оплату електроенергій відповідно в сумі 1500 гривень;

- перенаправлено кошти в сумі 25000 гривень на придбання паливно-мастильних матеріалів, товарно-матеріальних цінностей, оновлення матеріально-технічної бази, ремонту приміщень будівель 21 державної пожежно-рятувальної частини 5 державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

Також, депутати надали дозволи Московському НВК на передачу основних засобів на баланс відділу культури та туризму Липоводолинської селищної ради та на списання основних засобів (17 шт.  первісною вартістю  4 075,00 гривень).

Рішенням депутатського корпусу, прийнято на баланс Липоводолинської селищної ради з балансу ГО «Яснопільщина» водогін в с. Іванівка протяжністю 2,9 км.,  балансовою вартістю 275000,00 грн та артезіанську свердловину з водонапірною баштою балансовою вартістю 18000,00 грн. Також, згідно чинного законодавства України, присвоєно ранги дев’яти старостам старостинських округів.

Великий блок питань, які розглянули на сесії народні обранці, стосувався землеустрою та землекористування. Детально ознайомитися з рішеннями сесії можна за посиланням: https://ldol-gromada.gov.ua/news/1631879951/.

Підбиваючи підсумки роботи сесії, селищний голова Володимир ШТАНЬКО подякував депутатам за спільну та злагоджену командну роботу.