Рішення від 16 вересня 2021 року

2

3

4

Про  присвоєння рангів старостам старостинських округів

5

Про встановлення надбавки до посадового окладу  за вислугу років Липоводолинському  селищному голові Штаньку В.О.

6

Про передачу матеріалів

7

Про прийняття на баланс Липоводолинської селищної ради водогону та  артезіанської свердловини з водонапірною баштою

8

Про прийняття майна (кисневих концентраторів)

9

Про  надання  дозволу  на передачу  на баланс  основних  засобів,  які знаходяться на балансі Московського НВК

10

Про прийняття та передачу на баланс нерухомого майна комунальної власності Липоводолинської селищної ради

11

Про надання дозволу на продовження договору

12

Про  прогноз бюджету  Липоводолинської селищної територіальної громади на 2022 – 2024 роки

13

Про  внесення змін до рішення Липоводолинської селищної ради «Про бюджет Липоводолинської селищної територіальної громади на 2021 рік»

14

Про припинення права користування земельними ділянками для ведення особистого селянського господарства

15

16

Про включення до переліку земельних ділянок комунальної власності, права на які можуть виставлятися на земельні торги окремими лотами та надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

17

Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

18

Про  надання  дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

19

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по встановленню меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі земельної ділянки в тимчасове користування на умовах оренди Курлейко В.Я., Сенько М.П. та  Коробка О.О.

20

Про  надання  дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

21

Про надання дозволу на виготовлення  проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки в тимчасове користування на умовах оренди Бережному В.І.

22

Про внесення змін до рішень Липоводолинської селищної ради

23

Про продовження терміну дії договору  особистого строкового сервітуту  ФОП Малиш Л.М.

24

Про затвердження технічної  документації

25

26

Про затвердження технічної документації

27

Про передачу земельної ділянки у власність

28

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та передачу земельних ділянок

29

Про погодження оголошення ботанічного заказника місцевого значення «Крутий яр»

30

Про погодження оголошення ботанічного заказника місцевого значення «Яснопільський»

31

Про затвердження проектів землеустрою

32

33

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкив селищі Липова Долина, вул. Полтавська, 27

34

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється в смт Липова Долина, вул. Полтавська, 37а

35

Про затвердження проектів землеустрою

36

37

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для надання в оренду Приходьку В.В.

38

Про укладення договору оренди на земельну ділянку для розміщення та експлуатації будівель та споруд  з Манушею І.Г. (знято з розгляду порядку денного)

39

Про скасування земельних торгів з продажу права оренди на земельну ділянку