ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПРАВОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ, КОНСУЛЬТАЦІЙ І РОЗ’ЯСНЕНЬ З ПРАВОВИХ ПИТАНЬ ГРОМАДЯНИ МОЖУТЬ ЗВЕРТАТИСЯ ТЕЛЕФОНОМ ДО КОНТАКТ-ЦЕНТРУ СИСТЕМИ БПД

Дата: 22.04.2024 16:15

Фото без описуКонсультанти контактного центру – це юристи, які щодня надають правничу допомогу не лише телефоном, але і представляють інтереси клієнтів у судах. Практичний досвід юристів лінії дозволяє надавати практичні, дієві правові поради для вирішення питань додзвонювачів.

Очільниця #Липоводолинського_бюро_правової_допомоги Наталія Пилипенко, як і її колеги, регулярно надає консультації громадянам на «гарячій лінії» безоплатної правничої допомоги.

Додайте до контактів номер контактного центру системи БПД та телефонуйте, коли виникне правове запитання або буде потрібна порада юриста.

0 800 213 103 для дзвінків з України, безкоштовно

+380 44 363 10 41 для дзвінків з-за кордону, вартість дзвінка за тарифами оператора.

Контакт-центр працює у будні з 8:00 до 18:00 за київським часом. Для з’єднання з оператором у голосовому меню потрібно натиснути 3.