РОСІЙСЬКІ ЗЛОЧИНЦІ ЗАВДАЛИ РАКЕТНО-АВІАЦІЙНИХ УДАРІВ ПО РАДІОТЕХНІЧНИМ ОБ'ЄКТАМ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 14.03.2024 10:43

Фото без опису◼️Тимчасово виведено з ладу передавачі телерадіомовлення у Сумах, Шостці, Білопіллі і Тростянці.

👉Внаслідок пошкоджень частина території області (тимчасово) не може приймати український телевізійний і радіосигнал.

☝️Можливі перебої з мобільним зв'язком.

‼️”Ворог веде інформаційну боротьбу, знищуючи українське мовлення. Ми не дозволимо в ній перемогти. Наразі аналізуються наслідки і вже формуються плани по відновленню. Не піддавайтесь паніці і інформаційним провокаціям. Переходьте на альтернативні засоби комунікації, довіряйте тільки перевіреним джерелам інформації”, - зазначив начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх, коментуючи ситуацію.