ЛИПОВОДОЛИНСЬКА ГРОМАДА ЗНОВУ В ЖАЛОБІ…

Дата: 28.12.2023 10:16

Фото без описуНадійшла звістка про загибель ще одного Героя, ще одного мужнього воїна, життя якого забрала війна.

Під час захисту України та її територіальної цілісності загинув житель с. Червоногірка Фурсов Роман Віталійович, 1985 року народження.

Життя старшого рядового трагічно обірвалося 24 грудня 2023 року, під час ведення бойових дій в районі населеного пункту Мар'їнка Донецької області в результаті танкового обстрілу росіянами.

20 лютого 2023 року Роман був призваний на військову службу. Захищав Україну й був оператором відділення протитанкових ракетних комплексів.

У цей неймовірно тяжкий час ми висловлюємо щирі співчуття родині та близьким Фурсова Романа та закликаємо жителів Липоводолинської громади гідно вшанувати пам'ять про загиблого Героя.

Вічна пам’ять Герою. Вічна слава.

Про час та місце прощання з загиблим Героєм буде повідомлено додатково.