ЛИПОВОДОЛИНСЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ПРОЗВІТУВАВ ПРО РОБОТУ ЗА 2023 РІК

Дата: 22.12.2023 15:29

Фото без описуПитанням № 1 на сесії Липоводолинської селищної ради, що відбулася 21.12.2023 року, був Звіт Липоводолинського селищного голови за 2023 рік.

Володимир ШТАНЬКО розпочав свій виступ з подяки захисникам і захисницям України за те, що вони дають нам можливість жити й працювати на благо громади. Присутні вшанували пам'ять загиблих Героїв, які віддали життя за нашу свободу і наше право жити чесними і гідними людьми у власній державі.

Отже, 2023 рік – яким він був.

Бюджет Липоводолинської селищної територіальної громади на 2023 рік затверджено з урахуванням змін за доходами в сумі 326 729,3 тис. гривень.

Пріоритетним напрямом була робота направлена на підтримку Збройних Сил України. У 2023 році на потреби оборони за запитами військових частин з селищного бюджету було виділено 3 843 588,2 тис. грн. По спеціальному фонду спрямовано субвенції державному бюджету на підтримку сил оборони на суму - 50 620,0 тис. гривень.

Другим пріоритетом стало соціальне забезпечення: освіта, медицина, допомога військовослужбовцям та членам їх родин, допомога сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

По цих напрямках кошти загального фонду склали:

- освіта - 76 537,8 тис. гривень;

- охорона здоров’я – 19 492,0 тис. гривень;

- соціальний захист та соціальне забезпечення – 9 943,2 тис. гривень.

Протягом 2023 року проводилася робота по поданню заявок на участь у грантових програмах/проектах; робота по залученню коштів із державного бюджету на реалізацію проектів соціально-економічного розвитку громади (39 907,0 тис. грн.); отримали значну міжнародну технічну допомогу (12442,0 тис. грн.) та інше.

Ознайомитеся з повним Звітом на сайті Липоводолинської селищної ради.