У ВІДДІЛІ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ» ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РОЗГОРНУТО ПУНКТ СОЦІАЛЬНОЇ ТА ПРАВОВОЇ ПІДТРИМКИ ЧЛЕНІВ СІМЕЙ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Дата: 04.12.2023 14:44

Фото без описуЗ метою координації роботи по наданню соціальної та правової допомоги членам родин військовослужбовців, під головуванням першого заступника селищного голови Ольги ХИЖНЯК проведено організаційну нараду щодо створення пункту соціальної та правової допомоги членам родин військовослужбовців.

За результатами наради,  у   відділі «Центр надання адміністративних послуг» Липоводолинської селищної ради з 1 грудня 2023 року розгорнуто пункт соціальної та правової підтримки членів сімей військовослужбовців, призваних на військову службу під час мобілізації Липоводолинської селищної ради.

До роботи пункту залучено представників відділу соціального захисту населення, юридичного відділу, комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Липоводолинської селищної ради, комунального некомерційного підприємства «Липоводолинський центр первинної медико-санітарної допомоги»,  системи безоплатної правничої допомоги, Липоводолинського відділу Роменської філії Сумського обласного центру зайнятості, Роменського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Консультації фахівці будуть надаватися згідно графіку: щоденно з 9.00 до 12.00 години (крім вихідних днів).