ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТУ ГРОМАДИ

Дата: 20.10.2023 15:53

Фото без описуНа позачерговому засіданні 41 сесії селищної ради, беручи до уваги пропозиції головного розпорядника коштів, до бюджету Липоводолинської селищної територіальної громади на 2023 рік внесено наступні зміни, а саме:

1. За рахунок залишку коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, що склався станом на 01.01.2023 року по об’єкту: «Капітальний ремонт спортивної зони для активного відпочинку та занять спортом із встановленням вуличних тренажерів та елементів воркауту на території Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів смт Липова Долина в смт Липова Долина, Сумської області» збільшити видаткову частину бюджету селищної територіальної громади в сумі 1 300 000 гривень по головному розпоряднику бюджетних коштів «Липоводолинська селищна рада», в тому числі:

- 200 000 гривень на виконання Програми забезпечення заходів з організації територіальної оборони Липоводолинської селищної громади на 2023 рік на оплату послуг з облаштування інженерно-фортифікаційних споруд з них: 100000 гривень - послуги спецтехніки, 100000 гривень – послуги автотранспорту;

- 1 100 000 гривень на надання грошової підтримки цивільного населення в умовах воєнного стану на придбання дров.

2. За рахунок коштів від перевиконання доходної частини бюджету Липоводолинської селищної територіальної громади по загальному фонду в сумі 1 928 100 гривень збільшити видаткову частину бюджету Липоводолинської селищної територіальної громади та направити на видатки по головних розпорядниках бюджетних коштів відповідно:

- 1 529 200 гривень – по головному розпоряднику бюджетних коштів «Липоводолинська селищна рада», в тому числі:

- 500 000 гривень на поточні видатки КНП «Липоводолинська лікарня», в тому числі: 100 000 гривень на придбання матеріалів для утеплення, 200 000 гривень за роботи з поточного ремонту утеплення фасаду частини головного корпусу, 200 000 гривень – заробітна плата для виплати стимулюючих медичним працівникам;

- 109 200 гривень на поточні видатки КНП «Липоводолинський ЦПМСД» на закупівлю паливно-мастильних матеріалів;

- 100 000 гривень на компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян;

- 100 000 гривень на надання грошової допомоги на поховання військовослужбовців;

- 400 000 гривень на виконання заходів «Комплексної програми фінансової підтримки та розвитку житлово-комунального господарства Липоводолинської селищної територіальної громади на 2023 рік» - фінансова підтримка КП «Теплокомуненерго»;

- 100 000 гривень на організацію благоустрою населених пунктів (експлуатаційне утримання місцевих доріг);

- 50 000 гривень на забезпечення діяльності місцевої та добровільної пожежної охорони (заробітна плата працівникам);

- 170 000 гривень на придбання стел (композитів) загиблим військовослужбовцям.

- 298 900 гривень – по головному розпоряднику бюджетних коштів «Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради, в тому числі:

- 198 900 гривень на оплату послуг з проведення поточного ремонту приміщення Беївського ліцею;

- 100 000 гривень на придбання паливо-мастильних матеріалів для закладів загальної середньої освіти.

3. Відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації №559-ОД від 9 жовтня 2023 року "Про внесення змін до обласного бюджету Сумської області на 2023 рік", рішення виконавчого комітету Липоводолинської селищної ради №235 від 10.10.2023 року збільшити доходну частину бюджету селищної територіальної громади по спеціальному фонду по субвенції з місцевого бюджету на проектування, відновлення, будівництво, модернізацію, облаштування, ремонт об`єктів будівництва громадського призначення, соціальної сфери, культурної спадщини, житлово-комунального господарства, інших об`єктів, що мають вплив на життєдіяльність населення, за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 33 697 000 гривень. Дані кошти збільшити по видатках спеціального фонду по головному розпоряднику бюджетних коштів «Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради» в сумі 33 697 000 гривень на співфінансування проекту: «Капітальний ремонт будівлі Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Липоводолинської селищної ради по вул.Короленка,1 смт Липова Долина, Липоводолинського району Сумської області із заміною віконних блоків, дверей та встановленням індивідуального теплового пункту. Коригування».