ЗАХИСНИКИ ПОДЯКУВАЛИ ЛИПОВОДОЛИНСЬКІЙ ГРОМАДІ ЗА ПІДТРИМКУ

Дата: 19.10.2023 15:10

Фото без описуСьогодні, 19 жовтня, перед засіданням сесії, військові 27 реактивної артилерійської бригади імені кошового отамана Петра Калнишевського вручили грамоту депутатам Липоводолинської селищної ради 8 скликання за системну допомогу у посиленні обороноздатності військових, а також подарували свій прапор та книгу пам’яті про воїнів, які загинули під час відсічі збройної агресії російської федерації.

«Липоводолинська територіальна громада системно працює щодо підтримки наших Захисників. Намагаємося максимально закривати всі потреби відповідно до їхніх запитів. Найголовніше – це те, щоб наша допомога сприяла наближенню Перемоги. Ми обов'язково будемо продовжувати підтримувати наших воїнів. Дякуємо всім, хто зі зброєю в руках стоїть на захисті нашої Батьківщини», – зазначив очільник громади Володимир ШТАНЬКО.