ЗІ СВЯТОМ!

Дата: 14.10.2023 10:48

Фото без описуДорогі жителі сіл Лучка, Семенівка, Московське та Суха Грунь!💙💛

Від щирого серця вітаю вас з Днем села!

Відзначення Храмового символізує любов до рідного краю, до його Героїв, його історії та культури. Впевнено можу сказати, що найбільшим їх багатством є Ви, його жителі – щирі, привітні та гостинні люди.

На жаль війна перекреслила радість традиційних святкувань, але для жителів, які народилися в селі, живуть у ньому і люблять свою Батьківщину, це день усвідомлення єдності громади. Адже зараз як ніколи ми маємо бути згуртованими та допомагати один одному вистояти і перемогти.

Дорогі земляки, впевнений, що попереду у нас буде багато свят та перемог, які ми разом зустрінемо і гучно відсвяткуємо під мирним небом на українській квітучій землі! А наразі тримаймося, трудімося і борімося!

Наша велика вдячність Захисникам та Захисницям України, вічна пам’ять полеглим воїнам! Саме завдяки ним ми сьогодні маємо можливість ростити дітей, виховувати молодь та працювати на благо розвитку нашої громади!

В цей день від усієї душі зичу вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою та рідної землі під ногами. 🇺🇦

З повагою, селищний голова Володимир ШТАНЬКО