CIPE надасть гранти для асоціацій та організацій підтримки жіночого підприємництва

Дата: 13.10.2023 10:10

Фото без описуЦентр міжнародного приватного підприємництва (CIPE) оголосив про можливість отримання фінансової підтримки для організацій та асоціацій підтримки жіночого підприємництва. Проект спрямований на зміцнення економічних можливостей жінок під час війни та у післявоєнний період, з акцентом на інтеграцію жінок внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Метою CIPE є підтримка місцевих бізнес-спільнот та регіональних підрозділів всеукраїнських асоціацій жіночого бізнесу в сприянні співпраці з місцевою владою, та проведення адвокаційних кампаній з метою підвищення ролі жінок в економічному відродженні України.

Критерії до організацій, що подаються на фінансування:

• Бути зареєстрованою організацією підтримки жіночого підприємництва чи бізнес-асоціацією в Україні.
  • Мати наступну організаційно-правову форму: громадська організацій, громадська спілка, благодійна організація.
  • Демонструвати чітке розуміння проблем, з якими стикаються місцеві жінки-підприємиці через умови війни у своїх містах та громадах.
  • Бути спроможними виділити пріоритети бізнесу, пов’язані з роллю жінок у регіональному економічному відродженні.
  • Запропонувати комплексний адвокаційний план, включаючи публічні обговорення з різними зацікавленими сторонами.
  • Продемонструвати наявний зв’язок з регіональними ЗМІ та досвід використання соціальних мереж для просування інтересів бізнесу.
  • Мати досвід участі у робочих групах, які адвокатують рішення, спрямовані на створення сприятливого бізнес-середовища для жінок.

До участі у конкурсі допускаються не тільки організації підтримки жіночого підприємництва, а й інші громадські об’єднання та інституції, до статутної діяльності яких входить підтримка жіночого підприємництва.

Більше інформації читайте за посиланням https://platforma-msb.org/cipe-nadast-granty-dlya-asotsiatsij-ta-organizatsij-pidtrymky-zhinochogo-pidpryyemnytstva-do-20-10-2023/