НА ТЕРИТОРІЇ ОБЛАСТІ ПРАЦЮЄ 51 ГРУПА ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ НЕТЕХНІЧНОГО ОБСТЕЖЕННЯ В КОЖНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ГРОМАДІ

Дата: 25.09.2023 09:33

Фото без описуСумщина - регіон який з перших днів війни під щоденними обстрілами ворога, після яких залишається багато вибухонебезпечних предметів, а тому для забезпечення безпеки громадян на території області працює 51 група для проведення нетехнічного обстеження в кожній територіальний громаді.

🔸Такі групи спільно з органами місцевого самоврядування, визначають «небезпечні» ділянки на яких перебував ворог або велись бойові дії, після чого фахівці ДСНС проводять маркування території і встановлюються попереджувальні знаки «Обережно міни».

‼️Шановні громадяни! Рятувальники вкотре закликають вас не нехтувати правилами безпеки, не порушувати вимог попереджувальних знаків, не знімати їх та не переставляти, а також не заходити на небезпечні ділянки.

‼️ПАМ'ЯТАЙТЕ, що ваша недбалість може призвести до трагічних наслідків. Разом до перемоги!