ДОЛУЧАЙСЯ ДО ДОБРОВОЛЬЧОГО ФОРМУВАННЯ ХМЕЛІВСЬКОЇ ТГ

Дата: 04.09.2023 10:20

Фото без описуЗважаючи на необхідність посилення обороноздатності Роменського району, виконання завдань територіальної оборони, запрошуємо військовозобов’язаних громадян України віком від 18 до 60 років, які перебувають на військовому обліку, внутрішньо переміщені особи, або тимчасово перебувають на території Липоводолинської територіальної громади приєднатися до Добровольчого формування Хмелівської територіальної громади № 1.

Щоб долучитися до служби, варто звернутися до Роменського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою: м. Ромни, вул. Калнишевського,27.

Перший відділ Роменського РТЦК та СП за адресою: смт Липова Долина , вул. Лікарняна, 1.

Чекаємо всіх, хто прагне наблизити нашу перемогу та приєднатися до Добровольчого формування Хмелівської територіальної громади № 1,  в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки Роменського району за місцем проживання.