НАУКА ТА ТУРБОТА ПРО СЕБЕ: STEM IS FEM ТА BRABRABRA ОРГАНІЗОВУЮТЬ СПІЛЬНИЙ ОСВІТНІЙ МОДУЛЬ

Дата: 22.08.2023 15:32

Фото без описуSTEM IS FEM запрошує 23 та 24 вересня до участі в освітньому офлайн-модулі, який проходитиме в Києві.

Взяти участь в заході зможуть дівчата, що ще не вступили до закладів вищої освіти і навчаються у середній/старшій школі чи коледжі або ж взяли gap year.

Під час модулю учасниці дізнаються, чому у сфері легкої промисловості, яку вважають "жіночою", жінки обіймають переважно технічні та виконавчі посади нижньої ланки, а керівниками більшості модних домів та брендів є чоловіки. Експертки розкажуть про вплив одягу на здоров'я людини, ековідповідальність у виробництві, а також про fast та slow fashion.

Подія проходитиме в Києві в офлайн-форматі, долучитися до неї зможуть дівчата з усієї країни. Участь у заході безкоштовна: організатори фінансують проїзд, проживання та харчування. Аби подати заявку на участь в модулі, необхідно до 10 вересня виконати відбіркове завдання.

Посилання на нього та інші деталі: