ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПУНКТ ПІДПРИЄМЦЯ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ

Дата: 14.07.2023 15:51

Фото без опису  Закрити ФОП тепер можна усього за кілька кліків і не очікувати добу, допоки державний реєстратор опрацює заяву.

На порталі Дія стартувала нова автоматична послуга для підприємців.

«Раніше після того, як підприємець подавав заяву на закриття ФОП, державний реєстратор вручну вносив інформацію про закриття бізнесу до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) та інформував податкову службу, де було зареєстровано фізичну особу-підприємця, що цей ФОП закрито. Нині ж ми автоматизували цей процес! Усі дані з ЄДР будуть одразу підтягуватись до заяви. Це зменшить людський фактор та ймовірність помилок», — пояснює заступник Міністра юстиції України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Сергій Орлов.

Для того, щоб закрити ФОП, виконайте алгоритм:

• Авторизуйтеся на порталі Дія.

• Виберіть послугу «Автоматичне закриття ФОП».

• Натисніть «Подати заяву».

• Необхідна інформація підтягнеться у заяву з ЄДР. Перевірте, чи всі дані правильні

• Підпишіть заяву електронним підписом ФОП або КЕПом фізичної особи.

Після цього усі дані автоматично надійдуть у ЄДР та до податкової служби за місцем реєстрації, і ФОП буде закрито.

Послуга актуальна для людей, які, наприклад, хочуть змінити форму власності бізнесу чи припинити підприємницьку діяльність.

Скористатися послугою можуть фізичні особи-підприємці, які мають РНОКПП (тільки громадяни України).

У разі, коли Ви самостійно не зможете виконати алгоритм дій-

АДМІНІСТРАТОРИ ВІДДІЛУ ЦНАП ДОПОМОЖУТЬ