ДЛЯ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БЕРЕСТІВКА ПРОВЕДЕНО ПРАВОПРОСВІТНИЦЬКИЙ ЗАХІД

Дата: 26.06.2023 15:43

Фото без описуЗавдяки співпраці Липоводолинського бюро правової допомоги з органами місцевого самоврядування періодично фахівцям бюро вдається проводити позапланові зустрічі з жителями сіл Липоводолинської громади.

Так, у с. Берестівка на базі адміністративного приміщення місцевого старостату очільницею Липоводолинського бюро правової допомоги Наталією Пилипенко для місцевих жителів було проведено правопросвітницький захід: "Індексація орендної плати: що має знати орендодавець".

Учасники  зібрання також могли ознайомитись із тематичними буклетами "Захист прав землевласників та землекористувачів", "Укладання та внесення змін до договору оренди землі", " Встановлення меж земельної ділянки", " Припинення та поновлення договору оренди землі" та інші. Присутні також  отримали консультації фахівця з питань, що їх турбували.