ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата: 06.06.2023 14:24

Фото без описуВідбудеться громадське обговорення проєкту рішення  Липоводолинської селищної ради  «Про припинення діяльності юридичної особи Яснопільщанська гімназія Липоводолинської селищної ради Сумської  області шляхом ліквідації», який виноситься на розгляд  сесії Липоводолинської селищної ради.

З метою забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності органу місцевого самоврядування, врахування громадської думки під час прийняття важливих рішень для територіальної громади, на підставі  інформаційного повідомлення, опублікованого на офіційному  вебсайті Липоводолинської селищної ради 05 жовтня 2021 року, буде  проводитися    громадське обговорення з даного питання.

Громадське обговорення   відбудеться  09 червня 2023 року о 14.00 год в приміщенні   Яснопільщанської гімназії  за адресою:  село Яснопільщина,  вулиця Кувардіна, 6.

Контактна особа: Шапран Юлія Олександрівна, начальник відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради  (телефон  5 13 64).

Пропозиції та зауваження щодо обговорення приймаються до 20 червня 2023 року:

у письмовій формі за адресою:

вул. Полтавська, 32, смт Липова Долина, Роменський район, Сумська  область, 42500 (Липоводолинська селищна рада)

електронній формі на електронну адресу: ldol_sr@ukr.net