СПЕЦІАЛІСТ ІЗ БЕЗПЕКИ В ОСВІТНЬОМУ СЕРЕДОВИЩІ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 19.04.2023 11:05

Фото без описуВ межах реалізації пілотного проєкту «Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі», який втілюється Міністерством внутрішніх справ України, Національною поліцією України, Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством освіти і науки України спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Всеукраїнською Асоціацією об’єднаних територіальних громад та громадами з 13.03.2023 по 07.04.2023 Коваленко Наталія Миколаївна пройшла відповідне навчання, по завершенню якого отримала сертифікат спеціаліста з безпеки освітнього середовища.

Спеціаліст із безпеки – це людина, яка на засадах партнерства має налагодити комунікацію у громаді між закладом освіти та органами батьківського самоврядування, працівниками закладу, правоохоронними органами, рятувальниками, громадськими організаціями, місцевою владою, щоб сприяти створенню безпечного освітнього середовища для учнів, батьків та вчителів.

За матеріалами https://volg-osvita.gov.ua/news/14-54-12-10-04-2023/