ДЕПУТАТИ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПІДТРИМАЛИ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Дата: 02.03.2023 17:51

Фото без описуСьогодні, 2 березня відбулось позачергове засідання сесії Липоводолинської селищної ради. На порядку денному два питання:

1. Про звернення до Зарічного районного суду м. Суми.

2. Про звернення до Президента України, Генерального прокурора України, Голови Служби безпеки України, народного депутата України Гузенка М. В.

Дані проекти рішень депутатами підтримано одноголосно, а саме:

- клопотання до Зарічного районного суду м. Суми щодо відмови у задоволенні клопотання старшого слідчого СУ ГУНП в Сумській області, старшого лейтенанта поліції Євгенія Макухи про відсторонення від посади Липоводолинського селищного голови Липоводолинської селищної територіальної громади Роменського району Сумської області;

- підтримано надіслати колективне депутатське звернення до Президента України, Генерального прокурора України, Голови Служби безпеки України, народного депутата України Гузенка М. В. про проведення перевірки щодо вчинення провокації підкупу службових осіб Липоводолинської селищної ради.

Слова підтримки висловив голова Роменської районної державної адміністрації Денис ВАЩЕНКО: "Володимир Олексійович разом зі своєю командою роблять все можливе і неможливе для розвитку своєї громади. І лише завдяки цим зусиллям, я, як очільник району, можу з упевненістю сказати, що Липоводолинська селищна територіальна громада на першому місці серед 8 громад Роменського району".

Відео засідання сесії за посиланням: https://www.facebook.com/100004695227096/videos/1266489944222701/