"УВАГА! ПОВІТРЯНА ТРИВОГА!"

Дата: 02.03.2023 08:40

Через повномасштабне вторгнення рф у населених пунктах України часто лунають сирени повітряної тривоги.

Якщо ви в цей час перебуваєте на вулиці:

✏️ Прямуйте до найближчого укриття на кшталт підземних переходів чи метро.

✏️ Якщо не знаєте, де укриття, запитайте в інших людей.

✏️ Якщо поблизу немає облаштованого укриття, але є лісосмуга, сховайтеся між дерев.

✏️ Не користуйтеся ліфтом та уникайте будівель стратегічного значення (держструктур, електростанції, заводи тощо).

Якщо ви перебуваєте в автомобілі:

✏️ Зупиніть авто так, щоб воно не заважало руху і швидко прямуйте до найближчого укриття. Якщо поблизу немає укриття, зайдіть всередину найближчої доступної будівлі та сховайтесь за двома стінами на цокольному або першому поверсі.

Якщо під час тривоги ви вдома:

✏️ Закрийте вікна, вимкніть усі прилади та світло.

✏️ Швидко одягніться, візьміть тривожну валізу з необхідними речами. Прямуйте до укриття, стежте за повідомленнями від місцевої влади та правоохоронців.

✏️ Якщо поруч немає укриття, дотримуйтеся правила «двох стін» або вийдіть у під`їзд.

#безпекацивільних #безпекавільних

ℹ Ця публікація створена Internews Ukraine в межах проєкту «Безпека (Ци)Вільних», який реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine - USAID Україна та щирої підтримки американського народу через проєкт HOVERLA / проєкт USAID в Україні.