ПОСЛУГАМИ ПЕРУКАРЯ ТА ШВАЧКИ СКОРИСТАЛИСЯ ЖИТЕЛІ БЕРЕСТІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Дата: 28.02.2023 15:12

Фото без опису28.02.2023 року мультидисциплінарною командою Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Липоводолинської селищної ради,  в складі директора Лариси ШКУРИ, завідувача відділення натуральної допомоги  Тетяни СТЕЦЮРИ, перукаря Надії ЛИТВИНЕНКО та швачки Людмили ФЕДЧУН, здійснено виїзд до Берестівського старостинського округу.

Попередньо населення було проінформоване про можливість отримати послуги за місцем проживання. Послугами перукаря та швачки скористалися особи із числа пільгових категорій (особи похилого віку та особи з інвалідністю). Всього надано 10 послуг.

Директор Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Лариса ШКУРА здійснила обстеження матеріально - побутових умов осіб, які подали документи для обслуговування у відділі соціальної допомоги вдома.

Завідувач відділення натуральної допомоги Тетяна СТЕЦЮРА проінформувала жителів старостинського округу про порядок отримання соціальних послуг згідно законодавства, а саме про надання необхідного пакету документів для обслуговування у відділі натуральної допомоги.

За матеріалами КУ "Центр надання соціальних послуг" Липоводолинської селищної ради