Дані щодо ремонту доріг Липоводолинської громади за 2022 рік

Дата: 31.01.2023 10:16

За рахунок коштів місцевого бюджету на умовах спів фінансування були проведені ремонтні роботи на районних та обласних дорогах загального користування місцевого значення на суму 7 150,0 тис. грн. в т.ч. дороги:

О190905 /Т-19-04/-Панасівка – Московське – Синівка

О190907 Підставки – Московське – Беєве – /О190906/

О190906 /Т-19-04/ - Кімличка – Семенівка – Капустинці

О191301 Андріяшівка – /Р-60/ - Андріївка – Русанівка

С190915 Іванівка – Яснопільщина – Коцупіївка – Саханське.

О190908 Панасівка – Столярове – Липівка - /Т-19-13/

Під’їзд від /Т-19-13/ до с. Червоногірка.

Протягом 2022 року проведено поточний ремонт асфальтобетонного покриття вулиць та доріг населених пуктів громади за рахунок коштів місцевого бюджету на загальну суму 2240,9 тис. грн. (площа більше 6,5 тис. кв. м). Роботи проводилися по смт Липова Долина (вул. Благовіщенська, вул. Бойківська, вул. Грушевського, вул. Зелена, вул. Коцюбинського, вул. Короленка, вул. Лікарняна, вул. Лісова, вул. Новіченка, вул. Оболонська, вул. Полтавська, вул. Тиріна, вул. Покровська, пров. 1-й Лікарняної, пров. 1-й Миру, пров 1-й Полтавської, пров. 1-й, 3-й, 4-й Роменської, площа Соборна), с. Галаївець (вул. Садова), с. Байрак (вул. Миру), с. Беєве (вул. Миру), с. Берестівка (вул. Бригадна, вул. Катерини Зеленко, вул. Молодіжа), с. Кімличка (вул.. Луначарського, вул. Майданна, вул. Миру), с. Лучка (вул. Шевченка), с. Московське (вул. Горького, вул. Дериземлі, вул. Садова, вул. Шевченка), с. Панасівка (вул. Надлісся), с. Русанівка (вул. Грубріна, вул. Шкільна), с. Семенівка (вул. Захоролля, вул. Садова), с. Грабщина (вул. Миру), с. Яснопільщина (вул. Молодіжна, вул. Набережна).

Виконано роботи по підписанню щебенем найбільш проблемних ділянок доріг та узбіч в смт Липова Долина, с-ще Суха Грунь,  с. Берестівка, с. Лучка, с. Панасівка, с. Яганівка, с. Яснопільщина. На придбання щебенево-пісчаної суміші витрачено 1,9 млн. грн.

Проведено поточний ремонт переходу через р. Хорол у с. Русанівка.