ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 17.11.2022 15:46
Кількість переглядів: 56

Сьогодні відбулось позачергове засідання сесії Липоводолинської селищної ради. Депутатами прийнято рішення з таких питань, детально з якими можна ознайомитися на сайті громади:

1. Про внесення змін до рішення Липоводолинської селищної ради «Про бюджет Липоводолинської селищної територіальної громади на 2022 рік».
  2. Про внесення змін до рішення Липоводолинської селищної ради від 23.12.2021 року «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату  Липоводолинської  селищної ради та її виконавчих органів».
  3. Про внесення змін до програми «Поліцейський офіцер громади» Липоводолинської селищної ради на 2021-2023 роки.
  4. Про передачу з балансу Липоводолинської селищної ради основних засобів.
  5. Про надання дозволу на внесення змін до договору оренди нерухомого майна.
  6. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою шодо інвентаризації земель ТОВ «Беєве».