УВАГА! ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНІ ОСОБИ – РОДИНИ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ МАТЕРІАЛЬНУ ПІДТРИМКУ ВІД КОНСОРЦІУМУ РЕАГУВАННЯ!

Дата: 20.10.2022 10:38

Фото без описуБлагодійний фонд «Право на захист», як партнер Консорціуму Реагування (UKRAINE RESPONSE CONSORTIUM) за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA) розпочинає приймати заявки на матеріальну підтримку  — 2220 гривень на кожного члена родини протягом 3-х місяців.

Хто може звернутися по допомогу від BHA&ACTED?

1. Родини (ВПО), які були переміщені протягом останніх 30 днів

2. Постраждалі домогосподарства від раптових обстрілів:

• родини, які втратили члена родини;

• родини, що втратили засоби до існування (пошкоджений/втрачений дім, магазин, ферма тощо) внаслідок проведення військових дій

1. Також подати заявку можуть внутрішньо переміщені особи, постраждалі від воєнних дій, що проживають у Хмельницькій, Сумській, Київській областях та Криворізькому районі, які перемістились більше ніж 30 днів тому, мають дохід менший 5400 грн на особу на місяць та відповідають хоча б одному з критеріїв вразливості:

• Домогосподарства з двома і більше дітьми

• Домогосподарства з людьми з інвалідністю

• Домогосподарство ведеться однією особою (включаючи як чоловіків, так і жінок)

• Домогосподарство, в яких є вагітні жінки

• Домогосподарство, в яких є жінки, які годують грудьми (з 1 або більше дитиною/дітьми до 2 років)

• Домогосподарство з літніми людьми (55 років і старше)

Не зможуть звернутися із заявкою ті родини, хто вже отримував виплати від інших міжнародних організацій!

З собою потрібно мати оригінали документів, що підтверджують відповідність критеріям,  на кожного члена родини:

• податковий номер (ідентифікаційний код) як дорослим членам домогосподарства, так і дітям (за винятком, якщо такий номер вказаний в свідоцтві про народження або ID картці);

• національний паспорт або інші документи, що посвідчують особу (якщо картка ID + витяг з пропискою);

• довідка ВПО  (за необхідністю)(дозволяється довідка в ДІЇ);

• довідка з банківськими реквізитами (номером IBAN) (дозволяється в електронному вигляді);

• свідоцтво про народження дітей (за необхідністю);

• документ, що посвідчує законну опіку над дитиною (за необхідністю);

• посвідчення/медична довідка у разі інвалідності;

• У разі пошкодження чи руйнування майна (достатньо одного з документів):

1) постанова слідчого про відповідні пошкодження;

2) відповідне судове рішення

3) експертний висновок щодо матеріальної шкоди;

4) довідка про пошкодження майна від органів самоврядування

+ додатково потрібно надати підтверджуючі документи про право власності на пошкоджене майно (за наявності)

• У разі втрати одного з членів родини -  Свідоцтво про смерть та виписка з моргу.

Для вашої зручності діє телеграм-канал  https://t.me/sumy_dopomogavpo

Реєстрація ВПО, які проживають на території Липоводолинської селищної територіальної громади відбудеться:

24.10.2022 року: смт Липова Долина, вул. Полтавська, 17, відділ "Центр надання адміністративних послуг" Липоводолинської селищної ради.

Графік прийому: з 11:00 до 16:00 год.

25.10.2022 року:

- с. Берестівка (в приміщенні старостату) з 11:00 до 13:00 год.

- с. Лучка (в приміщенні старостату) з 13:00 до 16:00 год.

26.10.2022 року:

- с. Суха Грунь (в приміщенні старостату) з 11:00 до 13:00 год.

- с. Московське (в приміщенні старостату) з 14:00 до 16:00 год.

Увага! Остерігайтеся шахраїв! Благодійний фонд “Право на захист”  — партнер Консорціуму Реагування в Україні та уповноважений ним на збір даних! Реєстрація тільки особиста в офісі! Не передавайте нікому свої дані та дані банківських карток онлайн або по телефону!