УВАГА! «COVID -19»
Липоводолинський відділ державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Роменського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області інформує про посилення протиепідемічних заходів через захворюваність на COVID - 19. У період з 10.10.22 по 16.10.22 року на території Липоводолинської територіальної громади зареєстровано 31 випадок захворюваності на короновірусну хворобу.
Рішення про запровадження протиепідемічних заходів ухвалено на позачерговому засіданні Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Протокол №6 від 06.10.2022 року.
Згідно пункту 4 рекомендовано дотримуватися протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19:
- дотримання протиепідемічних заходів в місцях масового скупчення людей, торгівельних мережах, громадському транспорті, тощо (провітрювання, вологе прибирання і дезінфекція приміщень, застосування працівниками та відвідувачами захисних масок, дотримання соціального дистанціювання);
- перебувати в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті громадянам у засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторах або захисних масках;
- обмежити проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших) заходів;
- отримання громадянами повного курсу вакцинації від COVID -19 вакцинами, у тому числі бустерною дозою, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях.