УВАГА! «COVID -19»

Дата: 19.10.2022 10:38

Фото без описуЛиповодолинський  відділ державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Роменського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області  інформує  про   посилення   протиепідемічних  заходів  через  захворюваність  на COVID - 19. У період з 10.10.22 по 16.10.22 року  на території  Липоводолинської  територіальної  громади   зареєстровано  31 випадок  захворюваності на  короновірусну  хворобу.

Рішення про  запровадження протиепідемічних  заходів ухвалено на  позачерговому засіданні Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Протокол №6 від 06.10.2022 року.

Згідно  пункту 4  рекомендовано дотримуватися протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19:

- дотримання протиепідемічних заходів в місцях масового скупчення людей, торгівельних мережах, громадському транспорті, тощо (провітрювання, вологе прибирання і дезінфекція приміщень, застосування працівниками та відвідувачами захисних масок, дотримання соціального дистанціювання);

- перебувати в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті громадянам у засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторах або захисних масках;

- обмежити проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших) заходів;

- отримання громадянами повного курсу вакцинації від COVID -19 вакцинами, у тому числі бустерною дозою, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях.