РОЗГЛЯНУЛИ ПОТОЧНІ ПИТАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ УПРАВЛІННЯ

Дата: 23.09.2022 11:44

Начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області Віра Лаврик спільно зі своїми заступниками та керівниками окремих структурних підрозділів провела селекторну нараду з в. о. начальників відділень.

В ході наради було розглянуто поточні питання діяльності управління. Зокрема, було звернено увагу на стану фінансування матеріального забезпечення.

Йшлося також про деякі аспекти здійснення страхових виплат потерпілим на виробництві та внаслідок професійних захворювань, експертизи обгрунтованості видачі листків непрацездатності, тощо.

Наголошувалось, що в зв’язку зі зростанням рівня захворюваності на COVID-19 необхідно посилити дотримання протиепідемічних заходів у трудових колективах.

Підбиваючи підсумки наради, Віра Лаврик подякувала всім працівникам управління за сумлінну працю в непростих умовах воєнного стану і висловила тверду віру в перемозі над ворогом та настанні миру.

З обговорюваних питань в.о. начальників відділень було дано відповідні доручення.