ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 14.09.2022 15:41

Фото без опису14 вересня на засіданні виконавчого комітету Липоводолинської селищної ради розглядались ряд питань: про компенсацію витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану; про переведення нежитлового приміщення в житлове; про взяття на квартирний облік для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб. Під час засідання схвалено Програму підтримки військових частин, інших військових формувань і установ Збройних сил України, залучених до забезпечення національної безпеки та оброни на 2022-2023 роки. З поміж інших розглядалось питання організації суспільно-корисних робіт в умовах воєнного стану, для зареєстрованих безробітних та інших незайнятих осіб.