12 сесія 8 скликання від 26 серпня 2022 року

Дата: 26.08.2022 12:28

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

1

Про визначення форми організації освітнього процесу у закладах освіти Липоводолинської селищної ради у 2022-2023   навчальному році

2

Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої та дошкільної освіти Липоводолинської селищної ради

3

Про зміну найменування Липоводолинської  спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Липоводолинської селищної ради Сумської  області  та затвердження  Статуту в новій редакції

Статут

4

5

Про перейменування вулиць та  провулків на території населених пунтів Липоводолинської селищної територіальної громади

6

Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Липоводолинської селищної територіальної громади на 2022 рік

7

8

Про  внесення змін до  рішення Липоводолинської селищної ради «Про бюджет  Липоводолинської  селищної  територіальної громади на 2022 рік»

9

Про  надання  дозволу  на  списання з  балансу  Липоводолинської  селищної ради нерухомого майна

10

Про передачу майна з балансу Липоводолинської селищної ради

11

Про передачу матеріалів з балансу Липоводолинської селищної ради

12

Про надання відділу культури та туризму Липоводолинської селищної ради дозволу на списання майна.

13

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки в оренду АТ «Сумиобленерго»

14

Про продовження терміну дії договору особистого строкового сервітуту ФОП Гребіник Л.В.

15

Про продовження терміну дії договору особистого строкового сервітуту ФОП Гавриленку Е.С.

16

Про продовження терміну дії договору особистого строкового сервітуту  ФОП Малиш Л.М.

17

Про продовження терміну дії договору особистого строкового сервітуту ФОП  Царенко С.М.

18

Про продовження терміну дії договору особистого строкового сервітуту ФОП Шулежко С.М.

19

Про внесення змін до Положення про юридичний відділ Липоводолинської селищної ради

20 Про дострокове розірвання договору оренди нерухомого майна в смт Липова Долина по вулиці Роменській, 4
21

Про дострокове розірвання договору оренди нерухомого майна в смт Липова Долина по вулиці Лікарняній, 1

22

Про  передачу в оренду майна

23

Про повторний розгляд заяви Сидорової Т.М.

24

Про повторний розгляд заяви Марку А.Г.

25

Про повторний розгляд заяви Сітак Л.Ф.

26

Про повторний розгляд заяви Примак Л.В.

27

Про повторний розгляд заяви Ващенко С.О.

28

Про повторний розгляд заяви Панасюка Н.О.

29

Про повторний розгляд заяви Сидорової М.Є.

30

Про повторний розгляд заяви Малиша В.В.

31

Про повторний розгляд заяви Малиш Л.М.

32

Про повторний розгляд заяви Коваленка О.О.

33

Про повторний розгляд заяви Шматка К.В.

34

Про повторний розгляд заяви Маківського І.В.

35

Про повторний розгляд заяви Шульги Т.Ф.

36

Про повторний розгляд заяви Кубатко Л.І.

37

Про повторний розгляд заяви Яловець Т.В.

38

Про повторний розгляд заяви Рибки С.С.

39

Про повторний розгляд заяви Ляшенко М.М.

40

Про повторний розгляд заяви Ващенка М.І.

41

Про повторний розгляд заяви Гречаного В.І.

42

Про повторний розгляд заяви Сай Ю.В.

43

Про повторний розгляд заяви Кукавського Р.В.

44

Про повторний розгляд заяви Безлепкіної Т.А.

45

Про повторний розгляд заяви Омельченко Н.А.