ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІДВІДАВ ЛИПОВОДОЛИНСЬКУ ГРОМАДУ

Дата: 10.08.2022 11:23

З робочим візитом заступник голови Сумської ОВА Олег КОВАЛЬ разом з начальником служби у справах дітей ОВА Юрієм КАЛІНОВСЬКИМ, директором департаменту соціального захисту населення ОВА Людмилою МУСІЯКОЮ, директором обласного центру соціальних служб Тетяною ШЕВЧЕНКО відвідали Липоводолинську селищну територіальну громаду.

Спільно з селищним  головою  Володимиром ШТАНЬКОМ, першим заступником селищного голови Ольгою ХИЖНЯК, начальниками відділів у сфері соціального захисту та служби у справах дітей вивчено проблемні питання реалізації державної соціальної політики на місцевому рівні. Особлива увага приділена сприянню розвитку діяльності сімейних форм виховання дітей, позбавлених батьківського піклування.

Посадовці відвідали 3 дитячі будинки сімейного типу, які функціонують на території громади – Мангліязових (с. Яснопільщина), Цендрів та Сташенків (с. Панасівка).  У ході спілкування з батьками-вихователями та дітьми визначено потреби кожної сім’ї в непростих умовах сьогодення.

Вдячні Сумській обласній військовій адміністрації за пильну увагу до родин з дітьми, що перебувають під опікою держави.