ЛИПОВОДОЛИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЗМІНЮЄ СВОЄ МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ

Дата: 05.07.2022 09:25

Фото без описуЗ 11 липня 2022 року орган місцевого самоврядування Липоводолинська селищна рада буде знаходитись за новою адресою: смт Липова Долина, вул.Полтавська, 32 (в колишньому приміщенні Липоводолинської районної державної адміністрації ).

Приміщення знаходиться в центрі селища по вулиці Полтавській поруч з приміщенням ЦНАПу та інших адміністративних  установ, що сприятиме більшій доступності для жителів громади.

Розуміємо, що дане питання  може мати резонанс у громаді. Проте,  ще до початку військового вторгнення  російської федерації на територію України, в будівлі колишнього приміщення райдержадміністрації у 2021 році було проведено ремонтні роботи та планувалось розмістити апарат Липоводолинської  селищної ради. Наразі будівля повністю підготовлена до експлуатації, а налагодження роботи на нових робочих місцях необхідно здійснити до початку опалювального періоду. Також виконати ряд адміністративних та технічних завдань щодо газопостачання приміщення по вулиці Роменській.

У зв’язку з цим просимо вибачення за тимчасові незручності, а з понеділка 11 липня 2022 року працюємо у звичайному режимі по вулиці Полтавська, 32.