ДО УВАГИ ВПО! ВИДАЧА ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ!

Дата: 21.06.2022 15:36

Фото без описуУ четвер, 23 червня 2022 року, заплановано  видачу гуманітарної допомоги для внутрішньопереміщених осіб, які прибули із територій активних бойових дій та окупованих територій  і на разі проживають в селищі Липова Долина та селах Побиванка і Червоногірка.

Допомогу можна отримати з 9.00 до 12.00 та з 13.00 до 15.00 години у приміщенні спортивного залу Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів (селище Липова Долина, вул. Короленка, 1). Кількість наборів обмежена.

Також для окремих категорій, а саме - осіб пенсійного віку, осіб з інвалідністю, багатодітних та малозабезчених родин лише із числа  внутрішньопереміщених осіб, які прибули з територій активних бойових дій та окупованих територій  і на разі проживають в селищі Липова Долина та селах Побиванка і Червоногірка буде надаватися допомога у вигляді продуктових наборів від Благодійної організації "Фонд Ріната Ахметова".  Кількість наборів обмежена.

Для отримання допомоги  з собою мати  довідку ВПО, документ що посвідчує особу (паспорт), довідку про  підтвердження відповідного статусу  (інвалідність, одинока мати,  багатодітної родини).

Для мешканців сільської місцевості із числа зазначених категорій допомога надається у старостинських округах.