ВІДБУЛАСЬ СЕСІЯ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 09.06.2022 16:38

Фото без описуСьогодні, під головуванням селищного голови Володимира ШТАНЬКА відбулося засідання сесії Липоводолинської селищної ради. До порядку денного включено 16 питаннь, попередньо які було розглянуто на спільному засіданні постійних комісій Липоводолинської селищної ради:

1. Про співфінансування аварійних, відновних робіт та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Липоводолинської селищної територіальної громади Роменського району Сумської області.

2. Про  внесення змін до  рішення Липоводолинської селищної ради «Про бюджет  Липоводолинської  селищної  територіальної громади на 2022 рік».

3. Про прийняття майна до комунальної власності територіальної громади.

4. Про  внесення змін  до рішення І пленарного засідання І сесії 8-го скликання Липоводолинської селищної ради від 08.12.2020  «Про утворення виконавчого комітету Липоводолинської селищної ради, затвердження його кількісного та  персонального складу».

5. Про покладання обов’язків щодо вчинення   нотаріальних   дій  по Байрацькому старостинському округу.

6. Про покладання обов’язків щодо  вчинення   нотаріальних   дій  по Калінінському старостинському округу.

7. Про покладання обов’язків щодо  вчинення   нотаріальних   дій  по Семенівському старостинському округу.

8. Про покладання обов’язків  щодо  вчинення   нотаріальних    дій   по Яснопільщинському старостинському округу.

9. Про  внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Липоводолинської селищної територіальної громади на 2022 рік.

10. Про виключення клубногоьзакладу з базової мережі місцевого рівня закладів культури Липоводолинської селищної ради.

11. Про затвердження переліку закладів культури базової мережі місцевого рівня Липоводолинської селищної ради.

12. Про перейменування вулиці  села Семенівка Роменського району Сумської області.

13. Про повторний розгляд заяви  Гречаного І.І.

14. Про повторний розгляд заяви   Дудки І.В.

15. Про повторний розгляд заяви  Варибруса В.М.

16. Про повторний розгляд заяви   Волошина В.С.

Детально з рішеннями сесії можна ознайомитися на сайті Липоводолинської селищної ради.