НАДАННЯ ПУБЛІЧНИХ (ЕЛЕКТРОННИХ ПУБЛІЧНИХ) ПОСЛУГ ЩОДО ДЕКЛАРУВАННЯ ТА РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ В УКРАЇНІ

Дата: 04.02.2022 15:38

Відповідно до ЗАКОНУ УКРАЇНИ № 1871-IX від 05.11.2021 р. набрання чинності відбулась 01.12.2021 року “Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні”:

• Відповідно до вимог перехідних положень Закону з 1 грудня 2021 року штамп в паспорті не проставляється.
  • Громадяни підтверджують місце проживання е-паспортом, витягом з реєстру територіальної громади або паспортом зі штампом, проставленим до 1 ГРУДНЯ 2021 року.

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛИПОВОЇ ДОЛИНИ!

Просимо вас ідентифікувати себе мешканцем Липоводолинської громади та долучитися до формування Реєстру територіальної громади.

Для перевірки даних за вашим адресним господарством: чи всі зареєстровані у ньому мешканці внесені у Реєстр територіальної громади, чи правильно записані індивідуальні дані, чи внесені у реєстр неповнолітні - просимо Вас відвідати з документами (паспортами, для неповнолітніх дітей – зі свідоцтвами про народження, документами на право власності на житло) відділ “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради для уточнення персональних даних та наповнення Реєстру територіальної громади за адресою: смт Липова Долина, вулиця Полтавська,17.

При виникненні будь-яких питань, можете звертатись до адміністраторів ЦНАПу  за телефоном  099-524-74-69

Наявні дані у реєстрі територіальної громади – це можливість отримання довідок в електронному вигляді, в тому числі для нарахування виплати субсидій.