ЗВІТ СТАРОСТИ ПАНАСІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ  ЗА 2021 РІК

Дата: 29.12.2021 15:43

Фото без описуДо Панасівського старостинського округу входить три населені пункти: с. Панасівка – 585 чол., с. Столярове, - 158 чол., с. Липівка – 5 чол.

На території округу функціонують ФАП, ДНЗ «Сонечко» (16 дітей), Панасівський будинок культури та бібліотека, Столярівський сільський клуб та бібліотека, пересуне відділення пошти, торгові точки. Базовим інвестором являється ТОВ «Альянс», який орендує земельні частки паї  площею 1905,8 га. (518 паїв), ТОВ «СК-АГРО» - 55 паїв, ТОВ «Агропартнери» - 4 паї, ТОВ «Липоводолинський Райснаб» 6,5 га., 2 паї, ФГ – площа 226 га. 41 особа обробляє земельні частки (паї) самостійно, це 300 га. (95 часток паїв).

Завідуючою ФАПом Рогинською Л.В., за що  її велика подяка,  вакциновано 180 чоловік, багато вакциновано по місцю роботи та у сімейних лікарів.

За 2021 рік в Панасівському старостинському окрузі по благоустрою та задоволенні потреб населення було зроблено слідуюче:

1. Монтаж вуличного освітлення по вул. Садова в с. Панасівка та вул. Прогрес с. Столярове, включено по вул. Сумська.
  • Завезено щебінь по вул. Зелена  – 60 тон, вул. Надлісся – 15 тон, вул.  Першотравнева – 10 тон за сприяння ТОВ «Альянс».
  1. У с. Столярове проклали 1,3 км труб для водогону. Земляні роботи виконані за рахунок ТОВ «Альянс». До водогону підключилися  30 домогосподарств. Залишилось без централізованого водопостачання 11 бажаючих домогосподарств.
  2. Протягом року підтримували відносний порядок у центрі с. Панасівка та с. Столярове та прилеглих територіях завдяки працівникам на громадських роботах.

Найбільшу посильну допомогу за поточний рік надав ТОВ «Альянс», за що велика подяка  від населення округу особисто директору ТОВ «Альянс» Демченку І.О.

За звітний період в старостинському  окрузі  зроблено 482 адміністративні послуги, надано 535 консультацій.

Вітаємо всіх з наступаючим Новим роком та різдвяними святами і надіємося на тісну співпрацю в 2022 році.

Староста                                                                                                         Михайло ОМЕЛЬЧЕНКО