ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО  ОБГОВОРЕННЯ  ПРОЄКТУ  МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ: ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ СЕЛА БАЙРАК

Дата: 24.09.2021 14:27

Липоводолинська селищна рада інформує, що 20 вересня 2021 року відбулися громадські слухання, щодо обговорення  проєкту містобудівної документації «Генеральний план села Байрак Роменського району Сумської області» з планом зонування території та звітом СЕО.

Під час проведення громадського обговорення стосовно вищезазначеного проєкту містобудівної документації до Липоводолинської селищної ради пропозицій та зауважень від громадськості не надійшло.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань прийняли таку резолюцію:

1. Погодити проєкт містобудівної документації.

2. Подати проєкт містобудівної документації  на розгляд архітектурно-містобудівною радою при Департаменті містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації.

3. Після розгляду архітектурно-містобудівною радою та виправлення зауважень (якщо вони будуть) подати «Генеральний план села Байрак Роменського району Сумської області» на розгляд для затвердження на сесію селищної ради.

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25 травня 2011р. «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні».

Додається: