ГОЛОВНА ЯЛИНКА СЕЛИЩА ЗАПАЛАЛА НОВОРІЧНИМИ ВОГНЯМИ

Дата: 24.12.2021 20:35

Фото без описуНоворічні свята завжди несуть з собою особливі відчуття – дива, надії на здійснення мрій та віру у краще.

Сьогодні, в центрі селища Липова Долина засяяла новорічними вогнями головна ялинка громади. Вічнозелена, струнка красуня зібрала цього зимового вечора навколо себе маленьких та дорослих мешканців селища. Всі з нетерпінням чекали на новорічне диво – відкриття головної ялинки Липоводолинщини.

Під час урочистого відкриття селищної ялинки присутніх привітав очільник громади Володимир ШТАНЬКО. Він побажав всім добра, відмінного здоров’я, достатку, родинного щастя та мирного неба в 2022-му році.

Святкову, колоритну атмосферу створювала розважальна програма, яка супроводжувалась хороводами, конкурсами, розвагами, зустріччю з Дідом Морозом та Снігуронькою, пригощанням смаколиками. Звучали слова побажань щастя, здоров’я, добробуту, святкового настрою.

Головна ялинка Липоводолинщини запалала різнобарвними вогнями, всі присутні на хвилину поринули в атмосферу новорічної казки та долучилися до фотографування з Дідом Морозом та Снігуронькою біля казкової красуні. Чарівне дійство стало початком циклу заходів, що пройдуть в громаді до новорічно – різдвяних свят.

Шановні мешканці Липоводолинської селищної територіальної громади! Вітаємо Вас з прийдешніми та наступаючими святами. Бажаємо Вам здоров’я, достатку, миру, добра, щастя, здійснення найзаповітніших мрій!

Гарних і  веселих Вам свят!