ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ! ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ!

Дата: 23.11.2021 09:09

Фото без описуЛиповодолинська селищна рада повідомляє, що чергове засідання сесії  селищної ради восьмого скликання відбудеться 26.11.2021 року о 09:00 годині в залі засідань за адресою: вулиця Роменська, 10,   смт Липова Долина.

На розгляд сесії виносяться питання:

1) Про внесення змін до рішення Липоводолинської селищної ради «Про бюджет Липоводолинської селищної територіальної громади на 2021 рік».

2) Про передачу майна в оперативне управління.

3)  Про надання дозволу  на укладення договору оренди  нерухомого майна (нежилого приміщення).

4) Про затвердження Програми «Поліцейський офіцер громади» Липоводолинської селищної ради  на 2021 - 2023  роки.

5) Про внесення змін до рішення  І пленарного  засідання ІІІ сесії VIII скликання Липоводолинської селищної ради від 15.04.2021 «Про затвердження тарифів на платні медичні  послуги комунального некомерційного підприємства «Липоводолинська лікарня» Липоводолинської селищної ради Сумської області».

6) Про затвердження Положення відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради в новій редакції.

7) Про  внесення змін до рішення  І пленарного  засідання ІІІ сесії VII скликання Липоводолинської селищної ради від 23.01.2020 «Про  затвердження статуту Будинку для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради Сумської області в новій редакції».

8) Про надання дозволу на передачу на баланс Липоводолинської селищної ради малоцінних та швидкозношуваних предметів, які знаходяться на балансі Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів.

9) Про визнання  рішення таким, що втратило чинність

10) Земельні питання.