УЧНЯМ 5-11 КЛАСІВ ПРОДОВЖЕНО ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
Рішенням місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, продовжено дистанційну форму навчання для школярів 5–11 класів закладів загальної середньої освіти Липоводолинської селищної територіальної громади.
Враховуючи епідемічну ситуацію та ситуацію з захворюваністю педагогічних працівників та учнів закладів загальної середньої освіти, стан вакцинування працівників закладів освіти, учням 1-4 класів дозволено продовжувати відвідування закладів загальної середньої освіти.
На даний час ситуація по захворюваності на COVID-19 серед дітей залишається стабільною (5 дітей мають середньої тяжкості форму захворюваності та 1 дитину госпіталізовано до обласного закладу охорони здоров'я).
КНП «Липоводолинський центр первинної медико-санітарної допомоги» щоденно проводитися моніторинг стану захворюваності у громаді, для можливості оперативного прийняття тих чи інших рішень. Станом на 19.11.2021 року в громаді зафіксовано 66 підозр захворювання на COVID-19, вакциновано близько 60% дорослого населення. Так, вакциновані теж можуть хворіти, але у легкій або середній формі тяжкості. Саме завдяки вакцинації, показник захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19 в Липоводолинській селищній територіальній громаді вдалося зменшити майже на 50%.
Вакцинуйтеся та захистіть себе та своїх близьких від важкого перебігу COVID-19.