ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

Дата: 21.11.2021 14:14

Шановні жителі Липоводолинської селищної територіальної громади!

Сьогодні Український народ відзначає дорогий серцю кожного громадянина нашої держави День Гідності і Свободи.

В цей знаменний день ми вшановуємо справжніх патріотів України, які впродовж всієї історії боролись і працювали задля незалежності нашої держави, дотримання справедливості та прав людини. Нині ми йдемо нелегким шляхом, демонструючи свою гідність та прагнення до свободи. Разом – ми сила, а наше суспільство здобуло право на зміни.

Хочу висловити велику вдячність тим, хто під час Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року постав на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Низький уклін тим бійцям, які під час проведення антитерористичної операції та ООС продемонстрували усьому світу, що здатні захистити державу, зберегти життя мирних громадян, допомогти жителям Донецької та Луганської областей, які потерпають від свавілля терористів.

Щира подяка всім, хто долучився до волонтерської діяльності.

Світла пам’ять Героям Небесної Сотні, бійцям АТО та ООС, що загинули в боротьбі за правду, справедливість, за нашу свободу!

Бажаю мирного неба над головою, єдності, благополуччя і добробуту Вам та Вашим родинам!

Слава Україні!

З повагою

селищний голова                                                                                                         Володимир ШТАНЬКО