ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Дата: 15.11.2021 16:47

Фото без описуЗ метою захисту прав дитини та враховуючи найкращі інтереси дітей, 15.11.2021 року службою у справах дітей Липоводолинської селищної ради, проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому було розглянуто 2 питання, а саме:

1) Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав матері стосовно двох неповнолітніх дітей у зв’язку з неналежним виконанням своїх батьківських обов’язків.

2) Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту  на дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються та проживають в дитячих будинках сімейного типу на території Липоводолинської ТГ.

За результатами обговорення, з першого питання членами комісії одноголосно прийнято рішення вважати за доцільне позбавлення батьківських прав громадянки, яка ухиляється від виконання своїх батьківських обов’язків відносно її двох дітей.   Стосовно другого питання прийнято рішення затвердити індивідуальні плани соціального захисту  на дітей, позбавлених батьківського піклування та складено відповідний протокол засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Начальник служби у справах дітей            Людмила КОСТЯН