ПРО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 15.11.2021 13:13

Фото без описуДо уваги членів виконавчого комітету Липоводолинської селищної ради!

16 листопада 2021 року о 09.00 годині в приміщенні Липоводолинської селищної ради (вул. Роменська, 10, смт Липова Долина, зал засідань) відбудеться засідання виконавчого комітету.

На порядок денний виносяться питання:

1) Про стан підвезення учнів закладів загальної середньої освіти Липоводолинської селищної ради до місць навчання та у зворотньому напрямку.

2) Про стан соціального обслуговування  та надання соціальних послуг  на території Липоводолинської громади.

3) Про роботу адміністративної комісії при  виконавчому комітеті Липоводолинської селищної ради.

4) Про зміну статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, на статус  дитини-сироти.

5) Про  затвердження   висновку  про  доцільність  позбавлення батьківських прав.

6) Про облік сімей, які знаходяться в складних життєвих обставинах.

7) Про призначення та виплату компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі.

8) Про розгляд звернень громадян щодо вчинення правочинів.

9) Про затвердження результатів конкурсу з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування в смт Липова Долина.

10) Про надання дозволу на виготовлення проектно – кошторисної документації.