З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

Дата: 09.11.2021 08:20

Фото без описуШановні працівники культури, майстри народного мистецтва, аматори сцени, які за покликанням серця присвячують своє дозвілля мистецтву і намагаються реалізувати себе як особистість через творчість!

Щиро і сердечно вітаю вас із професійним святом!

Відзначення Дня працівників культури та майстрів народної творчості - це визнання ролі української культури, яка  незримою силою формує нашу національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Це основа нашого буття, нашої унікальності та самобутності. Вона допомагає нам залишатися єдиною нацією – українським народом.

Споконвіку пісня і танок, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Культура і сьогодні продовжує відігравати визначальну роль у створенні духовного простору нашої держави, у вихованні підростаючого покоління.

Своє професійне свято ви зустрічаєте з новими творчими здобутками, ідеями та задумами.

Багата талантами наша земля! Липоводолинці володіють вагомим творчим потенціалом, який втілюють у життя працівники культури. Велике спасибі вам за невтомне служіння мистецтву, постійний творчий пошук, самовідданість.

Нехай же ваша творчість буде завжди жива і багата, а українська культура розквітає!

Будьте щасливі, будьте здорові! Творіть з великим натхненням та любов'ю!

Впевнений, що ви й надалі докладатимете зусиль для примноження нашої духовної спадщини, сприятимете піднесенню національної свідомості людей.

Сердечно бажаю вам, шановні працівники культури та шанувальники народного мистецтва, мирного неба, міцного здоров’я і благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги, незгасаючого прагнення до самовдосконалення і творчого натхнення!

Зичу вам нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів.

Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним!

З повагою,

Селищний голова                                                                                                       Володимир ШТАНЬКО