ЕПІДЕМІОЛОГІЧНА СИТУАЦІЯ ПО ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА COVID-19 НА ЛИПОВОДОЛИНЩИНІ СКЛАДНА

Дата: 01.11.2021 11:32

Станом на 29.10.2021 року на амбулаторному лікуванні у лікарів КНП "Липоводолинський центр первинної медико-санітарної допомоги" перебуває 165 хворих на COVID-19, із них 5 дітей. За останній тиждень жовтня COVID-19 діагностовано у 102 пацієнтів, з початку пандемії на Липоводолинщині від ускладнень COVID-19 померло 16 хворих, 94,0 % госпіталізованих із COVID-19 не вакциновані.

Від початку вакцинальної кампанії щеплено 5049 людей, з них отримали одну дозу 5049 – людей, повністю імунізовані та отримали дві дози 4294 – людей.

Щеплення здійснюються трьома вакцинами КОМІРНАТІ/COMIRNATY (виробник: Пфайзер Менюфекчуринг, Бельгія), АСТРАЗЕНЕКА/ASTRAZENECA (виробник: SK Bioscience, Корея), КОРОНАВАК/CORONAVAC (виробник: Синовак Лайф Саєнсіз, Китайська Народна Республіка). Усі вони передбачають застосування двох доз препарату.

Усі бажаючі можуть вакцинуватися у пунктах щеплень, звернувшись до свого сімейного лікаря. З метою уникнення черг в пунктах щеплень, які функціонують в амбулаторіях, є розмежування здорових та хворих пацієнтів, з 21 жовтня в приміщенні редакції газети «Наш край» відкрито Центр масової вакцинації, де кожен бажаючий може отримати щеплення від COVID-19.

Центр масової вакцинації працює з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 12:00. У разі потреба години роботи продовжуються.

Записатися на щеплення можна за телефоном реєстратури КНП "Липоводолинський центр первинної медико-санітарної допомоги" 0545251535, 0961724602, 0669400420 або звернутися до свого сімейного лікаря.