КОНСУЛЬТАЦІЇ З ПИТАНЬ ПІЛЬГОВОГО ФІНАНСУВАННЯ ТА ПОШУКУ ПАРТНЕРІВ ПО ПРОГРАМАХ ЄС

Дата: 26.10.2021 16:38

Фото без описуКонсультації організовані Клубом Ділових Людей Україна в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

18-29 жовтня 2021, онлайн

Консультації з питань пільгового фінансування спрямовані на вирішення запитів підприємців/ць, що стосуються процесу підготовки та подачі документів на грантове фінансування програм ЄС, зокрема Програми «Горизонт Європа», а також налагодження співпраці та партнерства з бізнесом ЄС (EUROPEAN ENTERPRISE NETWORK (EEN)). Окрім того, індивідуальна консультація експерта шляхом експрес-аналізу допоможе визначити, наскільки специфіка бізнесу відповідає умовам обраної грантової програми  та надасть учасникам/цям рекомендації щодо підготовки компанії до залучення пільгового фінансування. В результаті 30-хвилинної консультації Ви отримаєте відповідь на Ваш конкретний запит, що стосується отримання пільгового фінансування та кооперації з ЄС.

РЕЄСТРАЦІЯ: https://form.jotform.com/212841133321341

Детально: https://bc-club.org.ua/events/konsultaciji-z-pytan-pilgovogo-finansuvannja-ta-poshuku-partneriv-po-programah-es20211018651.html