ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СМТ ЛИПОВА ДОЛИНА!!!

Дата: 26.10.2021 14:41

Фото без описуШановні мешканці приватних домогосподарств та

багатоквартирних будинків!

Звертаємо Вашу увагу на те що, розміщення опалого листя, гілля та природніх відходів на об’єктах благоустрою (території загального користування, вулиці, дороги, провулки, прибудинкові території) з Ваших земельних ділянок, користувачами яких Ви являєтеся, заборонено згідно пункту 16 розділу ІІ «Правил благоустрою територій населених пунктів Липоводолинської селищної ради».

Нагадуємо Вам, що згідно п. 17 розділу ІІ «Правил благоустрою територій населених пунктів Липоводолинської селищної ради», п. 3 ч. 1 ст. 16, ч. 2 ст. 17 «Закону України «Про благоустрій населених пунктів» забороняється:

• спалювати сміття, опале листя та інші відходи, складати їх для тривалого зберігання;
  • вивозити і звалювати в не відведених для цього місцях відходи, траву, гілки, деревину, листя, сніг.

Липоводолинська селищна рада попереджає, що порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою території населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу Згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення, стаття 152 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340-1360 грн).

Тому просимо Вас не допускати розміщення природних відходів (сухостій трави, квітів, опале листя, гілля) на територіях загального користування, прибудинкових територіях та на узбіччях доріг.

Дякуємо за порозуміння та підтримання належного санітарного стану вулиць нашого селища.