ПРИЗОВНА КАМПАНІЯ "ОСІНЬ-2021"

Дата: 25.10.2021 10:09

Фото без описуСьогодні, 25 жовтня 2021 року, в рамках проведення призовної кампанії "ОСІНЬ - 2021" відбулася чергова відправка юнаків з першого відділлу Роменського РТЦК та СП для проходження строкової військової служби в лавах Збройних Сил України. Цього разу почесний обов‘язок громадянина України призваний виконувати Олег ТРИКОЗ (с.Побиванка). Начальник першого відділу Роменського РТЦК та СП підполковник Володимир АНОХІН вручив військовий квиток та побажав новобранцю легкої служби, міцного здоров'я, успіхів, з честю виконати обов'язок, змужнілими і здоровими повернутися додому, де чекають близькі та рідні.

Кожен із призваних юнаків буде проходити строкову військову службу виключно на мирній території України, це визначено рішенням Ради Національної Безпеки і Оборони України.